Podmínky prodeje

Mláďata od nás budou odcházet nejdříve ve věku 2 měsíců, budou preventivně přeléčeno proti kokcidioze . Zvyklá na kontakt s lidmi.  S sebou mláďata dostanou balíček krmení do začátku, výpis předků nebo průkaz původu.

 

V případě že máte o nějaké mláďě od nás zájem stačí nás kontaktovat na uvedený e-mail či telefon. Podmínkou rezervace je složení zálohy, to je 1/2 kupní ceny, předběžná rezervace trvá pouze po dobu než je nám na účet připsána záloha max. 3dny. Pokud není do 3 pracovních dnů záloha uhrazena je králíček nabídnut dalšímu zájemci v pořadí. V případě že dojde ke zrušení rezervace z vaší strany je záloha NEVRATNÁ! Pokud není králíček vyzvednut ve stanoveném termínu nebo králíčka nevyzvednete od dopravce záloha (platba) propadá a králíček je nabídnut dalšímu zájemci!  Při zasílání zálohy na náš účet uveďte ve zprávě pro příjemce Vaše jméno a jméno vybraného králíčka. Pokud dojde ke zrušení z naší strany z důvodu úhynu či nemoci , bude Vám nabídnut králíček jiný nebo vrácena záloha v plné výši. Zasláním zálohy souhlasíte s podmínkami prodeje.

 

Darování

v případě že nějakého králíčka nabízíme k darování je tento úkon ošetřen darovací smlouvou, ve které jsou uvedeny všechny podmínky. Obdarovaný podpisem smlouvy souhlasí s jejím zněním a v případě porušení jakéhokoliv bodu je smlouva zrušena a obdarovaný je povinen králíčka vrátit dárci zpět.

 

Převzetí a doprava

Každého králíčka je možné si vyzvednout po předchozí domluvě přímo u nás, případně lze objednat dopravu po celé ČR certifikovaným přepravcem (www.privez-zvire.cz). Pokud králíček bude cestovat déle jak 24h je nutné jej přepravovat v plastové nebo dřevěné přepravce (tu nabízí přepravce k pronájmu.).

 

Předkupní právo

 V případě že budete králíčka odchovaného u nás chtít prodat dále je vaší povinností nás o tom informovat a nabídnout králíčka nejdříve nám!

 

Vyhrazujeme si právo odmítnout prodat králíčka komukoliv bez udání důvodu.

JEDNÁME POUZE S PLNOLETÝMI ZÁJEMCI!

 

 

Vysvětlivky

 

VOLNÝ- králíček je volný a může být zarezervován

PŘEDBĚŽNÁ REZERVACE - králíček je předběžně rezervován bez zálohy, další zájemci se mohou o králíčka hlásit

REZERVACE- za králíčka již byla uhrazena záloha a je zarezervovaný závazně

UHRAZENÝ- byla uhrazena plná cena králíčka

ZŮSTÁVÁ DOMA- králíček zůstane v chovu